Centrum Prasowe CentrumPR.pl

dostawcą artykułów prasowych dla Google News Polska


 

CentrumPR.pl zostało pozytywnie zweryfikowane przez administratorów Google, dzięki czemu wszystkie artykuły prasowe dodane do CentrumPR są również dostępne na platformie Google News Polska. Warto wiedzieć, że Google News porządkuje wiadomości zaledwie z około 300 najważniejszych portali w języku polskim z całego świata, w tym również z CentrumPR.

 

Pozytywna weryfikacja spowodowała również, że artykuły wprowadzone przez użytkowników do systemu CentrumPR, są w kilkanaście minut indeksowane przez wyszukiwarkę Google.

 

Ponadto w wyszukiwarce Google, wyniki dotyczące CentrumPR są bardzo często oznakowane hasłem "Wiadomości dla ..." i ustawiane na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania.

 

Co istotne, Google układa swoje wyniki, między innymi według oryginalnych treści, czyli tych najwcześniej dodanych w sieci. Umieszczenie tekstu w pierwszej kolejności na CentrumPR.pl powoduje, że każdy artykuł prasowy na ten sam temat, opublikowany później, nawet przez innego autora jest "powiązany" z artykułem na CentrumPR i wzmacnia go.

 

Samodzielne wprowadzenie artykułu prasowego w CentrumPR gwarancja natychmiastowej publikacji zarówno w CentrumPR jak i w pozostałych serwisach tematycznych Grupy Kafito, oraz lepsze wyniki w wyszukiwarce Google.

 

 

Przejdź na stronę Google News Polska i sprawdź ostatnio zaindeksowane artykuły prasowe pochodzące z Centrum Prasowego CentrumPR.pl

 

Poniżej przedstawiamy przykłady artykułów prasowych, które trafiły w wyszukiwarce Google na pierwszą stronę wyników, zaledwie w kilkanaście minut po opublikowaniu ich w CentrumPR.